| Model |
SL-PL-AG-045A-S SL-PL-AG-045A-M SL-PL-AG-045A-F |
| Beam Angle | 18°/24°/36° |
| Diameter | 45.0mm |
| Height | 25.3mm |
| Bottom Diameter | 11.4mm |
| Efficiency | 82% |
| Use Temperature | ≤90℃ |
| LED |
CLU028
CHM-9 CXM-9 CXA15 V10 Gen6 V10 Gen7 blx C8 1202/1203 Soleriq S9 NFCWL036B NFCCLL036N |
| Material | PMMA |
| ROHS | Yes |
| Color | Chrome |
| Origin | Guangdong China |
|
|
|
