| Model |
SL-RF-AG-035B-S SL-RF-AG-035B-M SL-RF-AG-035B-F |
| Beam Angle | 19°/24°/36° |
| Diameter | 35.0mm |
| Height | 28.0mm |
| Bottom Diameter | 8.0mm |
| Efficiency | 80% |
| Use Temperature | ≤120℃ |
| LED |
CLU701
CLU0A0 CLU0B0 CXM-6 CXM-7 CHM-6 CLM-6 CXA13 CXB13 LC010C blx C6 |
| Material | PC |
| ROHS | Yes |
| Color | Chrome |
| Package | 720pcs/ctn |
| Origin | Guangdong China |
