| Model |
SL-RF-AE-030A-WW |
| Beam Angle | Wallwasher |
| Length | 30.0mm |
| Width | 30.0mm |
| Height | 21.15mm |
| Efficiency | 70% |
| Use Temperature | ≤120℃ |
| LED |
XP-G2/3
XP-E2 SST-20-WTH Oslon |
| Material | PC |
| ROHS | Yes |
| Color | Chrome |
| Package | |
| Origin | Guangdong China |
