| Model |
SL-PL-AO-072A-S SL-PL-AO-072A-M SL-PL-AO-072A-F |
| Beam Angle | 15°/24°/36° |
| Diameter | 72.0mm |
| Height | 32.0mm |
| Bottom Diameter | 22.0mm |
| Efficiency | 80% |
| Use Temperature | ≤120℃ |
| LED |
CLU028 CLU038 CXB15 CXA15 CXA18 CXM-9 |
| Material | PC |
| ROHS | Yes |
| Color |
Transparent? |
| Package |
|
| Origin | Guangdong China |