| Model |
SL-RF-AA-022A-M SL-RF-AA-022A-F |
| Beam Angle | 24°/36° |
| Diameter | 22.0mm |
| Height | 14.0mm |
| Bottom Diameter | 8.0mm |
| Efficiency | 89% |
| Use Temperature | ≤120℃ |
| LED |
CLU701
CLU0B0 CXM-3 CXM-6 CHM-6 CXA13 V4 HD V6 HD blx C6 |
| Material | PC |
| ROHS | Yes |
| Color | Chrome |
| Package | 2310pcs/ctn |
| Origin | Guangdong China |