| Model |
SL-07515C SL-07524C SL-07538C SL-07555C |
| Beam Angle | 15°/24°/38°/55° |
| Diameter | 75.0mm |
| Height | 53.5mm |
| Bottom Diameter | 14.5mm |
| Efficiency | 90% |
| Use Temperature | ≤120°C |
| LED |
CXM-14
CHM-14 CXA18 V13 Gen6 Vero13 1204/1205 LC020C LC040C EDC-47C EDC-57C-20 NVCxL024Z NFCxL060B |
| Material | PC |
| ROHS | Yes |
| Color | Chrome |
| Package |
With PC Cover:224pcs/ctn Without PC Cover:256pcs/ctn |
| Origin | Guangdong China |
